با وبلاگ بازرگانی پوشاک اورجینال امی استوک همراه باشید، در ادامه پیرامون موضوع پارچه شیمر و ویژگی های آن توضیحاتی ارائه می گردد.

پارچه شیمر در گروه پارچه های براق و درخشان قرار می گیرد. از این پارچه برای دوخت انواع مانتو و لباس های شیک و مجلسی تابستانی استفاد می شود. جنس سبک و خنک این نوع پارچه آن را به گزینه ای مناسب برای دوخت انواع لباس تابستانی تبدیل کرده است. اگر علاقمند به پوشیدن مانتوهای شیک برای موقعیت های غیررسمی هستید می توانید از این پارچه برای دوخت مانتو استفاده کنید. از این پارچه در صنعت پوشاک استفاده های مختلفی می شود.

ویژگی های بارز پارچه شیمر

این نوع پارچه از نخ های ابریشم مصنوعی و پلی استر ساخته شده است و دارای جلوه درخشان و خاصی در مقابل نور خورشید است. پارچه شیمر در دوخت لباس های زنانه کاربرد دارد اما در برخی موارد از این نوع پارچه برای دوخت لباس بچگانه و مردانه نیز استفاده می شود. متریال این پارچه باعث شده که برای دوخت لباس های زنانه همچون شومیز، بلوز و انواع دامن مناسب باشد. البته این پارچه چون دارای بافت سبک است برای دوخت پارچه نیز مورد استفاده قرار می گیرد. پارچه شیمر در هنگام برخورد نور، حالت رنگین‌کمانی پیدا می‌کند. این نوع پارچه برای دوخت لباس های شب و مجلسی و کت و دامن نیز بسیار مناسب است.

این نوع پارچه دارای حالت کشسانی و ارتجاعی نیست. این نوع پارچه سبک و خنک در گروه پارچه های ابر و بادی قرار دارد. برای اینکه دوام و ماندگاری این پارچه بالا رود باید در نحوه شستشو و اتوکشیدن آن دقت نمایید. بافت چروک و ناهموار این پارچه باعث شده که به آن نام شیمر داده شود. ساختار مصنوعی این نوع پارچه مانع آبرفت آن است. لطافتو نرمی این نوع پارچه باعث می شود که لباس های دوخته شده از این نوع پارچه بسیار شیک و خوش استایل باشند. این نوع پارچه در طرح و رنگ های مختلف موجود است.

نکات ضروری برای خرید لباس به صورت آنلاین
مطالعه بیشتر

نحوه شستشوی پارچه شیمر

بهترین دما برای شستشوی پارچه شیمر دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین اتو کردن این نوع پارچه باید در دمای کم صورت گیرد و بهتر است یک پارچه نخی روی سطح پارچه قرار دهید.

انواع مختلف پارچه شیمر

پارچه شیمر نخی، پارچه شیمر براق، پارچه شیمر پولکی و پارچه شیمر ساده از جمله انواع پارچه شیمر محسوب می شوند. قیمت این نوع پارچه نسبت به سایر پارچه ها بسیار مناسب است و خرید آن مقرون به صرفه می باشد.

بازرگانی پوشاک اورجینال امی استوک

بازرگانی پوشاک اورجینال امی استوک به عنوان واردکننده پوشاک اورجینال استوک دامنه متنوعی از انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه را به صورت عمده و کیلویی به بازار پوشاک عرضه می کند. در حال حاضر، بازرگانی امی استوک بخش خرده فروشی فروشگاه امی استوک را متوقف کرده است ولی به خاطر تشکر از همراهی دوستان در اینستاگرام خرده فروشی، در نظر دارد مجموعه آموزش های حرفه ای اینستاگرام، تلگرام و شبکه های اجتماعی را در پیج اینستاگرام خرده به ادرس  https://www.instagram.com/emi.stock2/ بصورت پست های روزانه و هفتگی درج نماید.

 

 

 

 

 

 

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!