با وبلاگ بازرگانی پوشاک عمده امی همراه باشید در ادامه مقاله؛ چارت سازمانی مجموعه بازرگانی پوشاک عمده اورجینال امی در کشور همسایه عراق مورد بررسی قرار خواهد گرفت و همچنین نگاهی خواهیم داشت به شعبات این بازرگانی در ایران و سایر نقاط جهان.

بازرگانی پوشاک عمده اورجینال امی

وقتی از بازرگانی پوشاک عمده امی صحبت می کنیم باید به اولویت های این کمپانی یعنی عرضه پوشاک باکیفیت، لباس های مارک خارجی و قیمت های فوق العاده مناسب اشاره کنیم. بازرگانی امی به عنوان یکی از تامین کننده ها و واردکننده های پوشاک اورجینال در کشور ایران مشغول به فعالیت است. طی ده سال فعالیت این بازرگانی، صادرات پوشاک اورجینال به کشورهای خاورمیانه نیز جزو افتخارات این بازرگانی محسوب می شود.

فقط کافیست یکبار از این بازرگانی اقدام به خرید نمایید قطعا به یکی از مشتریان پروپاقرص آن تبدیل خواهید شد. در دنیای امروز نوسانات بازار و عوامل مربوط به آن باعث شده است تا بخشی از افراد جامعه از خرید پوشاک اورجینال محروم باشند اما بازرگانی امی این فرصت را در اختیار اقشار مختلف جامعه قرار داده است تا لباس های مارک و پوشاک اورجینال بپوشند. دامنه متنوعی از پوشاک اورجینال مردانه، زنانه، بچگانه و ورزشی بخشی از محصولات باکیفیت و مرغوب این بازرگانی محسوب می شود.

شعبات امی

شعبه مرکزی در ایران

دفتر مرکزی آذربایجان غربی، شهرستان مهاباد، بلوار سنجان آباد، میدان استاد هژار، مجتمع بازرگانی پوشاک اورجینال امی.

شعبه عراق . سلیمانیه

این شعبه با دو زبان کوردی و عربی نیرو انسانی در اختیار گرفته تا شهروندان کشور عراق با آسودگی خاطر و خیلی آسان بتوانند خرید کنند.

لباس زنانه اسمارا را بهتر بشناسیم
مطالعه بیشتر

وب سایت رسمی شعبه عراق

emistock.com/ku

facebook :  https://www.facebook.com/EmiCompanyIraq

instagram :  https://www.instagram.com/emicompany.iraq/

Telegram :  EmicoJumla

tiktoktiktok

whatsapp  : 07709402050

call : 07709402050

چارت سازمانی شعبه عراق

ساختار جدید ساماندهی چارت اداری در شعبه عراق
هیئت مدیره در راس مجموعه
مدیرعامل
مدیر فروش
مدیر مارکتینگ و فناوری
مدیر اداری و مالی

سایر شعبات

در بنگلادش، سوریه، دبی، و چند کشور دیگر در طی ماه های آینده، با توکل به خداوند متعال، مجموعه بازرگانی پوشاک عمده اورجینال امی، در نظر دارد شعبات عمده فروشی خود را افتتاح و حوزه فعالیت خود را در سطح جهان گسترش و توسعه دهد.

مشتریان عزیز می توانند بصورت عمده از همه شعبات فعال مجموعه بازرگانی پوشاک عمده اورجینال امی خرید نمایند. لازم به ذکر است که هر شعبه کالا را فقط در سطح کشور خود شعبه تحویل می دهد به این صورت که:

شعبه ایران ارسال به سراسر ایران

شعبه عراق ارسال به سراسر عراق

 

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!