بازرگانی پوشاک عمده امی بعد از ده سال فعالیت مستمر و مداوم در زمینه عرضه پوشاک اورجینال و استوک به صورت عمده و خرده و راه اندازی انواع پیج فروشگاهی در اینستاگرام، تلگرام و وب سایت اقدام به تغییرات اساسی در فعالیت های مجموعه امی نموده است.

بازرگانی امی با فروش انواع پوشاک استوک اورجینال مردانه، زنانه و بچگانه و همچنین خرید بدون واسطه و مستقیم آن از برندهای خارجی این فرصت را برای مشتریان فراهم نمود تا با قیمت های فوق العاده مناسب، پوشاک باکیفیت و مرغوب خریداری نمایند

در حال حاضر، این بازرگانی اقدام به تغییراتی در پروسه فعالیت های خود نموده است به این صورت که بخش خرده فروشی پوشاک اورجینال را حذف و فقط بخش عمده فروشی دایر می باشد. همچنین در تاریخ 15 شهریور پیج خرده فروشی بازرگانی امی استوک به آدرس https://www.instagram.com/emi.stock2 فروخته شده است و از این تاریخ به بعد بازرگانی امی هیچ مسئولیتی نسبت به آن ندارد.

بازرگانی پوشاک عمده امی عرضه پوشاک باکیفیت و عرضه لباس های مارک خارجی با قیمت های فوق العاده مناسب را جزو اولویت های خود قرار داده است. این بازرگانی به عنوان یکی از تامین کننده ها و واردکننده های پوشاک اورجینال در کشور ایران مشغول به فعالیت است.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!