شیوه محاسبه رتبه الکسای هر سایت موضوعی است که برای هر کاربری قطعا جذاب و کاربردی می باشد پس با ما همراه باشید در ادامه پیرامون این موضوع و نحوه محاسبه و دستیابی به رتبه الکسای سایت های مختلف علی الخصوص وب سایت بازرگانی پوشاک امی توضیحاتی ارائه می گردد.

رتبه الکسا چیست؟

مقایسه کردن یکی از روش های افراد برای انتخاب مناسب محسوب می شود به طور مثال آقایان و بانوان هنگام خرید لباس از فروشنده می خواهند که چندین مدل را به آنها معرفی نماید تا از میان آنها دست به مقایسه و سپس انتخاب بزنند. همین موضوع در مورد وب سایت ها و انتخاب بهترین ها مرسوم می باشد به این صورت که ما گاها برای خرید به چندین فروشگاه اینترنتی سر می زنیم تا با مقایسه قیمت ها و کیفیت محصولات و نحوه ارائه خدمات اقدام به انتخاب فروشگاه و سپس خرید نماییم. اما از چه معیاری می توان برای مقایسه نمودن شمار زیادی از وب سایت های آنلاین فروشگاهی استفاده نماییم؟ محاسبه رتبه الکسا یکی از شیوه های متداول و کاربردی برای سنجش میزان رتبه جهانی و رتبه کشوری و محلی یک وب سایت به شمار می رود.

الکسا به عنوان یک ابزار رتبه بندی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که از طریق این ابزار می توانید ترافیک وب سایت ها و تعداد بازدید کاربران را به دست نمایید. به عبارت دیگر، ابزار الکسا اطلاعات ترافیک دیتای وب سایت شما را از تمامی نقاط جهان گردآوری و سپس آنالیز می نماید. سایت الکسا یکی از سرویس های کاربردی کمپانی آمازون محسوب می شود که در سال 1996 فعالیت خود را با هدف گردآوری داده های اطلاعاتی وب سایت های مختلف در اقصی نقاط مختلف جهان آغاز نمود.

معرفی پیج اینستاگرام امی
مطالعه بیشتر

پارامترهای رتبه الکسا

بزرگ ترین مجموعه پوشاک اورجینال و استوک(نو) عمده و خرده با قیمت بسیار مناسب در ایران

رنک یا رتبه Alexa مورد توجه صاحبان سایت‌ها و همچنین کارشناسان سئو قرار دارد. سایت الکسا، همه سایت‌های اینترنتی را مطابق با پارامترهایی از قبیل «میزان بازدید» رتبه‌بندی می‌کند و البته این رتبه را در قالب رنک کشوری و جهانی ارائه می‌دهد. الکسا، در رتبه جهانی همه سایت‌های جهان را با هم مقایسه می‌کند و در رتبه‌ کشوری نیز رتبه‌بندی یک سایت بر اساس کشور محل سکونت مخاطبان نمایش داده می شود.

بازرگانی پوشاک اورجینال امی

بازرگانی امی استوک برای دسترسی سریع تر کاربران به رتبه الکسا سرویس محاسبه دقیق رتبه الکسا را طراحی نموده است. برای ورود به صفحه محاسبه رتبه آلکسا وب سایت بازرگانی پوشاک اورجینال امی و سایت های مختلف به این صفحه

https://emistock.com/show-the-alexa-rank-of-the-site/ مراجعه نمایید.

نمایش رتبه الکسا سایت

آیا این پست برای شما مفید بود؟

امتیاز متوسط / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که رای میدهید.