با وبلاگ بازرگانی پوشاک عمده امی همراه باشید در ادامه به فاکتورهایی برای کشف استعدادهای درونی اشاره می کنیم.

برخی از افراد همواره با این احساس روبه رو هستند که هدفی در زندگی ندارند و اغلب احساس کلافه بودن و سردرگمی می کنند. یکی از دلایل این است که افراد استعداد اصلی خود را نمی شناسند. ما انسانها هر کدام استعداد خاص و منحصربه فرد خود را داریم همانطور که اثر انگشت متعلق به خود را داریم.

یکی از نقاط ضعف ما انسانها این است که در شناسایی استعدادهایمان خیلی خوب نیستیم به این صورت که بهترین استعدادهای ما می توانند درست در نقطه مقابل ما باشند،اما ما آنها را از دست دهیم و قادر به شناسایی آنها نباشیم. اگر نگاهی به شبکه های مجازی علی الخصوص اینستاگرام بیندازید متوجه می شوید که بسیاری از بلاگرها و اینفلوئنسرهای موفق در جهت استعدادهای خود پیش رفته اند و امروز توانسته اند به چهره های موفق و درخشانی در کسب و کار خود تبدیل شوند.

آگاهی از استعداد

آگاهی از استعداد اولین گام در جهت پیشرفت محسوب می شود. مثال را با یک کودک آغاز می کنیم؛ هنگامی که یک کودک توانایی انجام کاری را دارد و به راحتی آن را یاد می گیرد و برای انجام آن اشتیاق دارد،شما نمی توانید او را از انجام کار منصرف سازید.

نباید فراموش کنیم که ما انسان ها، افرادی منحصر به فرد با توانایی های باورنکردنی،استعدادها و مهارت های خاص و ویژه  هستیم. اما چطور می توان استعدادها را کشف کرد؟ تا زمانی که دست روی دست گذاشته اید و حاضر نیستید آرامش خود را بر هم بزنید، قطعا کاری از پیش نمی برید. باید قدم های اول را بردارید در غیر اینصورت با خیالبافی به جایی نمی رسید.

لباس عمده و خرید و فروش لباس عمده در رسانه های اجتماعی
مطالعه بیشتر

بسیاری از افراد مدام بر این جمله اصرار دارند که “استعدادی ندارند” و با همین عبارت به ظاهر ساده دست به نابودی فرصت های بسیاری می زنند. باید بدانید که با غلبه بر تنبلی، برطرف کردن ضعف ها و رسیدن به خودآگاهی می توانید بر استعدادها تمرکز کنید و به این ترتیب هر روز شاهد صعود باشید.

خودتان را درک کنید

برای شناخت خودتان وقت صرف کنید. لیستی از ویژگی های خود را تهیه نمایید. توانایی هایتان را در این لیست درج نمایید. به طور مثال شما فردی خلاق، هنری یا علاقمند به ورزش هستید یا اینکه توانایی مشاوره به دیگران، توانایی برنامه ریزی و … دارید. شما باید تصمیم بگیرید و از میان این ویژگی ها انتخاب کنید.

گزینه هایی که برای کشف استعدادها می توانند کمک کننده باشند

1_ نوشتن

در مورد خودتان بنویسید. خود امروزیتان را با خود گذشته مقایسه کنید؛ قبلا از چه فعالیت هایی خرسند بودید و حالا از چه فعالیت هایی خوشحال می شوید و احساس رضایت دارید؟ چه آینده ای برای خود مد نظر دارید؟ نوشتن باعث می شوید خود را بهتر بشناسید و گاها به استعدادهای ناشناخته و درونی خود پی ببرید.

2_جستجو در گذشته

به گذشته خود رجوع کنید. در چه موقعیت هایی به خود افتخار کرده اید؟ در گذشته از چه فعالیت هایی لذت می بردید؟ چواب به این سوال ها می تواند شما را در کشف استعدادهایتان یاری نماید.

3_از دیگران سوال کنید

نزدیکان، اطرافیان، دوستان و همکاران می دانند که شما در انجام چه فعالیت هایی موفق هستید و چه استعدادهایی دارید؟ تعجب نکنید اما گاهی دیگران متوجه استعدادهای درونی شما می شوند.

نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین گل و گیاه آپارتمانی
مطالعه بیشتر

4_گذر زمان را متوجه نمی شوید

گاهی مشغول انجام فعالیتی هستید در حالی که زمان از دستتان در می رود به عبارت دیگر آنقدر با ذوق و اشتیاق مشغول انجام دادن کاری هستید که متوجه گذشت زمان نمی شوید، این فعالیت می تواند به استعداد درونی شما اشاره کند.

5_ با افراد بااستعداد مشورت کنید

می توانید از تجربیات افراد باتجربه و بااستعداد استفاده کنید.

6_به خود فرصت دهید

سعی کنید، برای فعالیت هایی که دوست دارید و برای کارهایی که به آن ها علاقمند هستید، تلاش کنید. به خود فرصت دهید تا بتوانید توانایی هایتان را درک کنید.

اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار خود هستید،پاسخ را می توانید در استعدادهای شخصی خود جستجو نمایید. بهتر است که یک چشم انداز و برنامه ای برای استعداد خود ترسیم کنید.  ریسک کنید و از حصار محافظه کارانه خود بیرون بیایید تا بتوانید استعدادهایتان را کشف کنید. در نظر داشته باشید که با یک زندگی آرام و بدون دغدغه شما فقط شانس درخشش خود را به حداقل می رسانید.

بازرگانی پوشاک اورجینال عمده امی

بازرگانی امی استوک دامنه متنوعی از انواع پوشاک اورجینال مردانه، زنانه و بچگانه را به صورت عمده و کیلویی با قیمت های فوق العاده مناسب به فروش می رساند. محصولات بازرگانی امی استوک از بهترین و باکیفیت ترین برندهای خارجی می باشند.

در حال حاضر، بازرگانی امی استوک بخش خرده فروشی فروشگاه امی استوک را متوقف کرده است ولی به خاطر تشکر از همراهی دوستان در اینستاگرام خرده فروشی، در نظر دارد مجموعه آموزش های حرفه ای اینستاگرام، تلگرام و شبکه های اجتماعی را در پیج اینستاگرام خرده به آدرس  https://www.instagram.com/emi.stock2/ بصورت پست های روزانه و هفتگی درج نماید.

6 تکنیک خلاقانه برای تزیین شلوار جین
مطالعه بیشتر

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!