با وبلاگ بازرگانی پوشاک اورجینال امی استوک همراه باشید در ادامه پیرامون نکات ضروری برای خرید لباس به صورت آنلاین توضیحاتی ارائه می گردد.

امروزه خرید اینترنتی جزو روش های رایج خرید انواع کالا و محصولات به شمار می رود. این نوع خرید باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. خرید اینترنتی لباس معمولا با مشکلاتی همراه است به طور مثال بعد از خرید اینترنتی لباس مورد نظر و رسیدن لباس به دست شما متوجه می شوید که لباس خریداری شما همان لباسی نیست که شما سفارش داده بودید یا اندازه لباس با سایز شما یکی نیست. با این مقاله همراه باشید در ادامه به نکاتی که برای خرید اینترنتی لباس لازم و ضروری هستند، اشاره می کنیم.

نکات ضروری برای خرید لباس به صورت آنلاین

تفاوت سایز لباس ها

در خریدهای اینترنتی لباس حتما با این موضوع روبه رو شده اید که سایز لباس ها در برندهای مختلف، متفاوت است. لازم به ذکر است که در خریدهای اینترنتی چون امکان پرو کردن لباس وجود ندارد باید با متر نواری اندازه های مورد نیاز همچون دور قفسه سینه، کمر، باسن و قد شلوارتان را به دست بیاورید. برای به دست آوردن این اندازه ها می توانید به دستورالعمل هایی که در اغلب فروشگاه های اینترنتی لباس موجود است، مراجعه نمایید.

جدول سایزبندی لباس های مختلف

برخی از فروشگاه های اینترنتی لباس، جدول سایزبندی لباس های مختلف را درج نموده اند تا مشتری برای به دست آوردن سایز خود از دستورالعمل های موجود در فروشگاه اینترنتی استفاده نماید. باید اندازه هایی که از خودتان به دست آورده اید را با سایزبندی لباس های سایت تطبیق دهید.

لباس/ برچسب های شستشوی لباس چه معنی دارد؟
مطالعه بیشتر

جنس مختلف پارچه ها

در خریدهای اینترنتی شما باید از روی عکس لباس مورد نظر خود را انتخاب کنید پس بهتر است که به اطلاعات درج شده در مورد لباس ها توجه نمایید. جنس پارچه ها باید با پوست سازگار باشد و باعث حساسیت های پوستی نگردد. البته در مورد خرید کفش نیز علاوه بر فرم و شکل ظاهری کفش، باید به جنس رویه و زیره کفش توجه نمایید.

نظرات کاربران

در فروشگاه های اینترنتی بخشی به نظرات کاربران و خریداران محصولات اختصاص دارد حتما از این نظرات بازدید نمایید چون می توانید اطلاعات مناسبی در مورد تن خور لباس ها، جنس آنها و میزان تطابق لباس ها با سایزتان به دست بیاورید.

به توضیحات مربوط به محصولات توجه نمایید

در فروشگاه های اینترنتی لباس، انواع لباس مردانه، زنانه و بچگانه در دسته بندی های مجزا مشخص شده اند. برای هر لباس اطلاعاتی همچون سایز، جنس، نحوه شستشو، دمای شستشو و حتی نحوه اتو زدن لباس درج شده است. بنابراین حتما به این موارد توجه نمایید.

از فروشگاه های معتبر خرید کنید

در برخی از موارد خریداران با تجربه های ناخوشایند خریدهای اینترنتی روبه رو شده اند بنابراین برای اجتناب از چنین اتفاقاتی بهتر است که خرید خود را به فروشگاه های معتبر محدود نمایید. فروشگاه هایی که اصل بودن کالا را تضمین می کنند و در صورت عدم رضایت خریدار، کالای مرجوعی را پس می گیرند. در وب سایت های فروشگاهی باید نماد اعتماد الکترونیکی و محل فروشگاه یا آدرس دفتر مرکزی درج شده باشد.

بازرگانی پوشاک اورجینال امی استوک

بازرگانی پوشاک اورجینال امی استوک دامنه متنوعی از انواع پوشاک اورجینال استوک (نو) را با قیمت های فوق العاده مناسب و در بهترین برندهای خارجی به فروش می رساند. وب سایت بازرگانی امی استوک یک فروشگاه اینترنتی لباس با ارائه لیست محصولات و قیمت ها می باشد.

پارچه سوزنی
مطالعه بیشتر

آیا این پست برای شما مفید بود؟

امتیاز متوسط / 5. تعداد:

اولین نفری باشید که رای میدهید.