با وبلاگ بازرگانی پوشاک اورجینال امی استوک همراه باشید در ادامه پیرامون روش های مختلف خرید پارچه و معایب و مزایای آنها توضیحاتی ارائه می گردد. به صرفه ترین روش های خرید پارچه که هم مقرون به صرفه باشد و هم اگر در بازار کسب و کار حضور دارید و صاحب یک تولیدی بزرگ لباس یا مزون هستید، باید روش‌های مختلفی را برای خرید پارچه امتحان کنید.

اگر صاحب تولیدی بزرگ لباس هستید یا برای تامین پارچه مورد نیاز فروشگاه خود به دنبال یک روش خرید مناسب باشید تا هستید تا بتوانید هزینه های تولید را به میزان زیادی کاهش دهید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما باشید.

روش های مختلفی برای خرید پارچه وجود دارد

روش سنتی خرید پارچه

در خرید پارچه به روش سنتی شما به عنوان صاحب یک کسب و کار حوزه منسوجات و پارچه برای تامین منسوجات مورد نیاز قطعا به فروشگاه ها و مغازه های موجود در سطح شهر مراجعه می کنید. در این روش شما می توانید پارچه را از نزدیک ببینید و از میزان کیفیت و مرغوبیت آن مطلع شوید. با این وجود باید وقت زیادی را صرف جستجو برای یک پارچه مناسب با قیمت مناسب نمایید. البته باید در نظر داشته باشید که در روش های سنتی خرید پارچه قطعاً خرید پارچه با قیمت گران تر انجام می‌گیرد و مطمئناً مقرون به صرفه نخواهد بود.

خرید پارچه به صورت کیلویی

امروزه بخش زیادی از بازار پوشاک و خرید و فروش های آن به صورت کیلویی انجام می گیرد. البته در بخش پوشاک استوک خرید و فروش کیلویی بسیار اهمیت دارد و بسیار رایج است. شما که دارای فروشگاه یا تولیدی لباس هستید بهتر است که از خرید کیلویی برای منسوجات مورد نیاز مغازه و فروشگاه خود استفاده کنید. در این نوع خرید شما می توانید با قیمت های بسیار مناسب مقدار زیادی پارچه خریداری نمایید. این نوع خرید در پایین آمدن هزینه‌های تولید شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

بازار تاناکورای مهاباد کجاست؟
مطالعه بیشتر

خرید از درب کارخانه

در این نوع خرید، شما پارچه مورد نیاز تولیدی لباس یا مزون بزرگ خود را از درب کارخانه خریداری می کنید. البته خرید پارچه از درب کارخانه مزایا و معایبی دارد. در مورد معایب این نوع خرید باید بگوییم که شما باید ضایعات منسوجات را در مقدار منسوجات خریداری شده در نظر بگیرید.

 خرید پارچه به صورت عمده

در روش خرید عمده شما می‌توانید انواع پارچه را با قیمتهای بسیار مناسب خریداری نمایید بنابراین شما می توانید به میزان زیادی هزینه های تولید را کاهش دهید و همچنین سود خوبی از فروش محصولات خود کسب نمایید.

 خرید اینترنتی پارچه

خرید پارچه به روش اینترنتی می تواند گزینه مناسب برای افرادی باشد که در زمینه دوخت انواع لباس و پروژه های دوخت مشغول به فعالیت هستند. اگر صاحب تولیدی لباس هستید این نوع خرید برای کاهش هزینه ها بسیار موثر است. در نظر داشته باشید که خرید پارچه به صورت اینترنتی حتماً باید از یک فروشگاه معتبر و قابل اعتماد صورت بگیرد به این صورت که باید تمامی پارچه های ارسالی برای شما دارای مرغوبیت و کیفیت کامل باشد. بنابراین اگر قصد دارید خرید محصولات فروشگاه خود یا تولیدی لباس و مزون خود را به صورت اینترنتی انجام دهید، حتماً باید به دنبال یک فروشنده معتبر و قابل اعتماد باشید.

  مزایای خرید پارچه به صورت عمده

به طور مثال اگر شما یک پروژه دوخت را بر عهده گرفته اید یا اینکه می خواهید برای فروشگاه لباس خود پارچه های مختلف خریداری نمایید، خرید پارچه به صورت عمده بسیار مناسب است. از جمله مزایای خرید عمده پارچه می توان به کاهش هزینه های تولید اشاره کنیم به این صورت که شما در این روش مقدار زیادی از پارچه و منسوجات را به صورت یکجا تحویل و هزینه های خود را کاهش می دهید. همچنین شما در این نوع خرید قطعات با فروشندگان عمده مواجه هستید و بعد از مدتی تبدیل به مشتری دائمی آنها می شوید. همین موضوع باعث می شود که در طولانی مدت این فروشنده ها انعطاف بیشتری در نحوه پرداخت و تحویل پارچه لحاظ نمایند.

رتبه گوگل چیست؟
مطالعه بیشتر

وقتی شما به صورت عمده خرید می کنید قطعاً در مورد انواع منسوجات و پارچه ها پرس و جو می کنید و همین باعث افزایش اطلاعات شما در زمینه کاریتان می شود. بنابراین هر چقدر اطلاعات شما در مورد کسب و کارتان بیشتر باشد می توانید خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهید همچنین اگر نیاز به پارچه خاص با متریال متفاوتی داشته باشید قطعاً با آگاهی کامل اقدام به خرید می نمایید. با این وجود در خرید عمده توجه داشته باشید که پارچه های خریداری شده دارای ضایعات زیادی نباشند چون در صورت وجود ضایعات فراوان قطعا شما از این خرید سود نمی کنید بلکه ممکن است متضرر شوید. بنابراین باید محصولات مورد نیاز خود را از فروشنده قابل اعتماد و معتبر خریداری نمایید.

بازرگانی پوشاک اورجینال امی استوک

خرید انواع لباس های استوک مردانهف زنانه و بچگانه را از بهترین و باکیفیت ترین برندهای اروپایی و آمریکایی با بازرگانی پوشاک اورجینال امی استوک تجربه نمایید. قیمت مناسب این نوع لباس ها به خاطر فروش کیلویی این محصولات است. البته مشتریان با خرید عمده از بازرگانی پوشاک اورجینال امی می توانند از تمامی مزایای خرید کیلویی لباس استوک برخوردار باشند.

در حال حاضر، بازرگانی امی استوک بخش خرده فروشی فروشگاه امی استوک را متوقف کرده است ولی به خاطر تشکر از همراهی دوستان در اینستاگرام خرده فروشی، در نظر دارد مجموعه آموزش های حرفه ای اینستاگرام، تلگرام و شبکه های اجتماعی را در پیج اینستاگرام خرده به آدرس  https://www.instagram.com/emi.stock2/ بصورت پست های روزانه و هفتگی درج نماید.

 

بهترین فروشنده عمده لباس را چطور پیدا کنیم؟
مطالعه بیشتر

 

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!