لباس زنانه و عرضه آن در فروشگاه های آنلاین

لباس زنانه و عرضه آن در فروشگاه های آنلاین باعث شده است تا بانوان برای انتخاب لباس گزینه های متعددی پیش روی خود داشته باشند.

علاقه و اشتیاق زنان به پوشاک مد روز و با کیفیت، چیزی است که از زمان های دور بر همه عیان بوده و هرگز تغییر نمی کند.

هر خانم شایسته ای سزاوار این است که لباس زیبا و پوشاکی که به آن علاقه مند است و در آن احساس خوبی دارد، را در کمد لباس هایش داشته باشد.

کسب و کارهای اینترنتی

کسب و کارهای اینترنتی

در دنیای امروز هر روز شاهد ورود تکنولوژی های جذاب و جالبی به زندگی روزمره خود هستیم که مسلما هدف ورود این سیل عظیم از تکنولوژی ایجاد تحول و تغییر در سبک سنتی زندگی و مدرنیته شدن هر چه بیشتر امکانات و نتیجتا رفاه بیشتر مردم و ممانعت از اتلاف وقت و هزینه های بیهوده است.

فروشگاه های آنلاین

هر روز شاهد برچیده شدن فروشگاه های سنتی و حضور پر رنگ کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین هستیم. به عبارتی حیات یک کسب و کار و ادامه روند متعالی پیشرفت و موفقیت بسته به نوع نگرش صاحبان کسب و کار و نحوه استفاده آنها از دیجیتال مارکتینگ و فضای مجازی دارد.

سایت های خرید پوشاک

رشد فروشگاه های آنلاین در حوزه پوشاک از این قاعده مستثنی نخواهد بود. فروشگاه هایی که از یک خرده فروشی اینترنتی شروع به فعالیت نموده اند و امروز به عنوان بهترین سایت های خرید لباس زنانه کاملا شناخته شده می باشند. البته بعضی از سایت های خرید آنلاین در کنار ارائه محصولات به توضیحاتی در مورد کالا و همچنین مقالاتی در حوزه پوشاک اقدام می نمایند. هدف فروشگاه های آنلاین از در دسترس قرار دادن اطلاعات در مورد پوشاک، مد و لباس راهنمایی نمودن مشتریان و فراهم نمودن زمینه برای انتخاب مناسب مشتری جهت خرید پوشاک مورد نظر می باشد.  

ویژگی فروشگاه های اینترنتی

  • فروشگاه اينترنتي درهرلحظه از شبانه روز آماده سرويس دهي به مشتريان است.
  • فروشگاه اينترنتي محدوديت مکاني ندارند و مشتريان مي توانند از هر کجا خريد اينترنتي انجام دهند.
  • خريدار مي تواند ساعت ها در فروشگاه مشغول بررسي اجناس از قبيل فيلم، موبايل، کتاب و موارد ديگر باشد.
  • فروشگاه اينترنتي هيچ محدوديتي براي تعداد مشتريان ندارد.
  • فروشگاه اينترنتي حق انتخاب بيشتري در اختيار خريداران قرار مي دهد.

ویژگی های یک فروشگاه الکترونی خوب

ویژگی های یک فروشگاه الکترونیکی خوب

1_کالا:

یک فروشگاه الکترونیکی خوب کالاهایش متنوع بوده یعنی فقط در یک طیف محصولی نباشد بلکه در چندین طیف ارائه داشته باشد و اگر فروشگاه محصولات گوناگونی دارد حتماً آنها را طبقه بندی کند، تا خریدی راحت برای مشتریان فراهم کند. مثلاً طیف محصولات آرایشی و بهداشتی را از مواد غذایی و آن را از لوازم منزل جدا کند و در طبقات مختلف قرار دهد.

2_ایمنی:

ایمنی سایت فروشگاه های اینترنتی یکی از مهم ترین و جدی ترین ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی خوب است. مصرف کنندگان نسبت به افشای اطلاعات مالی و خصوصی خود نگرانی دارند. فروشگاه ها باید امنیت اطلاعات شخصی و خصوصی مشتری خود را تضمین کنند. و به آنها در مورد چگونگی عملکردشان در این مورد توضیحات لازم را بدهند.  

 3_ارائه خدمات با کیفیت به خریدار:

مسلماً از موارد مهمی که برای هر خریدار قابل توجه می باشد، خدماتی است که یک فروشگاه در ازای خرید محصول ارائه می دهد. مثلاً یک فروشگاه خوب یک گروه پشتیبانی برای مشتری های خود در نظر می گیرد تا به سوالات آنها در مورد محصولات پاسخ دهند و به مشتریان در انتخاب کالا کمک کنند.

فروشگاه های خوب یک سری خدمات رایگان برای مشتریان در نظر می گیرند. این خدمات می تواند در مورد هزینه ی حمل و نقل و یا برای مشتری های که بیش از یکبار از آنها خرید می کنند تخفیفات ویژه ای در نظر بگیرند. 

4_ایجاد یک سیستم پرداخت دقیق:

یک فروشگاه الکترونیکی ایده آل باید برای مشتری ها یک سیستم پرداخت آسان و راحت را فراهم کند تا تمامی افراد با هر میزان تحصیلات بتوانند از خدمات فروشگاه بهره مند شوند.

5_قیمت گذاری:

قیمت گذاری در بازار سنتی بر مبنای هزینه صورت می گیرد. در یک زنجیره ارزش عمودی فعالیت ها باید به صورت سلسله مراتبی تعریف شوند بدین منظور که تا مراحل اولیه آن انجام نشود، نتوان مراحل بعدی را آغاز کرد. اما در فروشگاه الکترونیکی قیمت گذاری به صورت عمودی نیست.

_حذف خرده فروشان در بازارهای الکترونیکی هزینه ها و در نتیجه قیمت تمام شده را پایین می آورد. در فروشگاه های الکترونیکی خوب با ایجاد تنوع بیشتر در کالاها و خدمات، قیمت ها در رنج های مختلفی ارائه می شود تا مشتریان بتوانند بنابر توانایی مالی و میزان رفاه خود، کالا و خدمات متناسب خود را دریافت کنند.
_به علت پایین بودن هزینه جستجو در اینترنت قیمت و حاشیه سود نیز کاهش پیدا می کند.

6_راهنمایی و متقاعد کردن:

مسأله متقاعد کردن مشتری برای خرید از فروشگاه خیلی گسترده می‌باشد که این هم مربوط به برقراری ارتباط با مشتری است . در مرحله اول یک فروشگاه خوب باید یک ظاهر مناسب و جذاب داشته باشد این فقط مربوط به تجارت در دنیای مجازی نمی شود در تجارت سنتی هم مسلماً یک فروشگاه با ظاهر مناسب مشتری های بیشتری را به خود جذب می کند. یک فروشگاه با ایجاد یک ظاهر مناسب می تواند به مشتری این گونه القا کند که در این مکان حتماً کالای مورد نیازش را پیدا خواهد کرد.
سایت یک فروشگاه باید به گونه ای باشد که زمان مورد نیاز برای خرید مشتری را به حداقل برساند، سایت ها باید سرعت بالایی داشته و شلوغ نباشند. و دسترسی به آنها به راحتی امکان پذیر باشد. به گونه ای که افراد به سادگی بتوانند کالای مورد نیاز خود را پیدا کنند.

معرفی بهترین وب سایت فروشگاه آنلاین لباس زنانه

معرفی بهترین وب سایت فروشگاه آنلاین لباس زنانه

وب سایت Aliexpress یکی از وب سایت های فروشگاهی آنلاین است که در آن برترین فروشگاه های پوشاک زنانه محصولات خود را برای فروش به نمایش می گذارند.

در این وب سایت طیف گسترده و متنوعی از فروشگاه های پوشاک زنانه وجود دارد به طوریکه این وب سایت هر ساله در میان فروشگاه های فعال در حوزه پوشاک زنان، تعدادی فروشگاه را به عنوان فروشگاه برتر سال انتخاب کرده و در وب سایت خود به معرفی آنها می پردازد.

در این مقاله، با 8 مرکز فروشگاهی برتر فعال در حوزه پوشاک زنان که این وب سایت (Aliexpress) برای سال 2020 معرفی کرده است آشنا خواهیم شد.

فروشگاه های برتر پوشاک زنانه

ما با توجه به بازخوردهایی که از مشتریان خود در وب سایت دریافت کرده ایم، 8 فروشگاه معروف لباس زنان را انتخاب کرده و به شما معرفی می کنیم.

1) فروشگاه لباس زنانه شین (Shein)

لباس زنانه شین shein

فروشگاه پوشاک زنانه شین (Shein) مانند طوفانی است که می تواند دنیای لباس زنان را کاملا متحول و دگرگون کند. این فروشگاه در سال 2008 کار خود را شروع کرد. همچنین فروشگاه به آرامی و پیوسته، با ارائه مدهای برتر لباس زنان توانست محبوبیت خود را در حوزه پوشاک زنان افزایش دهد.  

شین (Shein) محصولات خود را در حوزه لباس زنان با ظرافت و زیبایی خاصی، مطابق با آخرین مد روز تولید می کند و آنها را با قیمت های بسیار پایین که هر خریداری را متعجب و انگشت به دهان می کند، به فروش می رساند.

مهم نیست که سبک پوشیدن لباس و استایل شما چگونه باشد، مطمئن باشید یک لباس زنانه شیک، زیبا و مقرون به صرفه در حوزه پوشاک زنانه مطابق با استایل خود را در این فروشگاه پیدا خواهید کرد.

شما با خرید جدیدترین و شیک ترین لباس های این فروشگاه به خانمی شیک پوش و جذاب تبدیل خواهید شد. زنان در سراسر جهان عاشق طرح های بوهو (Boho) و گرافیک تیز (graphic tees) این فروشگاه هستند.

2) فروشگاه لباس زنانه اور پرتی (Ever prety)

لباس زنانه اورپرتی EverPrety

هشت سال پیش، جهت تغییر شیوه پوشیدن لباس زنان یک فروشگاه آنلاین توسط زنان تأسیس شد که اور پرتی (Ever prety) نامگذاری شد. این فروشگاه خیلی سریع قلب زنان را به تسخیر خود درآورد و به خوبی به این نکته پی برده بود که زنان تمایل دارند بدون پرداخت هزینه های اضافی، یک لباس زنانه خوب و با کیفیت را تهیه کنند.

نکته قابل تحسین این است که این مارک در سایزهای بزرگ (Plus) گزینه های بسیار زیباتر و متنوع تری برای زنان ارائه می دهد.

این فروشگاه سعی دارد با ارائه پوشاک زنانه مناسب برای تمامی استایل ها، جلوه زیبایی به مد زنان بدهد. خانم ها می توانند پوشاک مورد نظر خود را با تخفیف مناسب از این فروشگاه تهیه کنند.

3) فروشگاه لباس زنانه سیمپلی پارل (Simplee Apparel)

لباس زنانه سیمپل

در این فروشگاه می توانید برای هر مناسبت خاص و مراسم ویژه ای، لباس زنانه متناسب با آن رویداد را پیدا کنید. در اصل مهم نیست این مناسبت یا رویداد چه باشد، مطمئن باشید که لباس زنانه مناسب و شگفت انگیزی را برای آن رویداد می توانید در این فروشگاه پیدا کنید.

اگر می خواهید با دوستان خود به یک پیک نیک، در کنار ساحل بروید یا در یک مراسم خاص یا جشنواره خاصی شرکت کنید، فقط کافی است چند گزینه از پوشاک زنانه مورد نظر خود را در این فروشگاه جستجو کنید، مطمئن باشید گزینه متناسب با سبک خود و رویداد مورد نظر پیدا خواهید کرد.

این فروشگاه مدت 4 سال است که در Aliexpress فعالیت می کند و مشتریان آن عاشق کت، کاپشن، ژاکت، ژاکت کش باف پشمی و انواع دیگر لباس های زنانه این فروشگاه هستند.

4) فروشگاه لباس زنانه وادیم (Vadim)

لباس زنانه وادیم

این فروشگاه برای هر فصل محصولات متنوعی دارد و محصولات آن در حوزه پوشاک زنانه برای فروش درهر فصل متفاوت است.

همچنین این فروشگاه در حوزه پوشاک زنانه مطابق با مد روز در حرکت است. همچنین به دلیل نوع الیاف پارچه ای که استفاده می کنند بسیار مورد علاقه خانم ها می باشد.

آن ها لباس هایی را به فروش می رسانند که با هر نوع فیزیک بدنی و اندام زنان تناسب دارد و نوع الیاف پارچه های آن ها استثنایی است. با این وجود این فروشگاه سعی کرده قیمت های خود را پایین نگه دارد تا از قدرت خرید زنان کاسته نشود.

در این فروشگاه می توانید انواع تاپ، دامن، شلوار و انواع مختلفی از گزینه های پوشاک زنانه را تهیه کنید و هرگز از خریدی که در این فرشگاه انجام می دهید پشیمان نخواهید شد.

5) فروشگاه لباس زنانه سیسجولی (Sisjuly)

لباس زنانه سیسجولی

با توجه به اینکه همه فروشگاه های پوشاک زنانه از تنوع بالایی در این حوزه برخوردار هستند ولی سیسجولی (Sisjuly) نوع لباس زنانه ای را که به فروش می رساند بی نظیر است.

اگر شما یکی از خانم هایی هستید که عاشق لباس زنانه کلاسیک هستید، حتماً اجناس این فروشگاه را بررسی کنید. مطمئن باشید در این فروشگاه لباس های زنانه بیشماری با پارچه با کیفیت، خیاطی عالی و شیک می توانید بدست آورید.

در این فروشگاه لباس زنانه با سبک های کلاسیک از تمام دهه های گذشته، درست از دهه 1930 تا دهه 1970 وجود دارد. با پوشیدن آنها می توانید احساس کنید که متعلق به دوره دیگری هستید!

از این فروشگاه می توانید کاپشن، تاپ و لباس های یک تکه را خریداری کنید. همچنین این فروشگاه تخفیف زیادی در حوزه پوشاک زنانه به مشتریان خود ارائه می دهد.

6) فروشگاه لباس زنانه COLROVIE

لباس زنانه COLROVIE

اگر چه این فروشگاه در حوزه لباس زنانه، به تازگی فعالیت خود را شروع کرده است، اما به دلیل بروز بودن و ارائه مدهای جدید به سرعت اعتبار زیادی برای خود کسب کرده است.  با مراجعه زیاد مشتریان به فروشگاه جهت بررسی کردن محصولات جدید در حوزه پوشاک زنانه و لباس زنانه، توانسته فروش زیادی داشته باشد.

اگر می خواهید یک شلوار یا یک لباس مجلسی آستین دار را امتحان کنید، حتما از این فروشگاه لباس زنانه دیدن فرمایید.

7) فروشگاه لباس زنانه تویوس (ToYouth)

برند لباس تویوز

تویوس (ToYouth) یک فروشگاه لباس زنانه با بازدید 99.1% در روز دارای رتبه عجیب و شگفت آوری است که هر فروشگاهی برای دستیابی به آن تلاش می کند و به تنهایی در صدر بهترین فروشگاه های لباس زنانه است. تویوس (ToYouth) به نام برند خود وفادار است به طوری که بهترین و جوانترین مد لباسه زنانه را به مشتریان خود عرضه می کند.

از این فروشگاه می توانید، رنگارنگ ترین و جذاب ترین کاپشن ها حتی در سایزهای بزرگ تهیه کنید. بازدید از این فروشگاه به دلیل تنوع زیاد در حوزه پوشاک زنانه، هرگز خسته کننده نیست.

8) فروشگاه لباس زنانه MIEGOFCE

لباس زنانه MIEGOFCE

هنگام فرا رسیدن زمستان، خانم ها تمایل دارند لباس زنانه گشاد بپوشند، به همین دلیل در صدد یافتن کت های پف دار و گرم هستند، این کت های زنانه دارای تنوع رنگی زیادی نیستند و همچنین گران قیمت هستند.

اما با وجود فروشگاه MIEGOFCE دیگر نگرانی برای فراهم کردن این کت ها در حوزه پوشاک زنانه وجود ندارد.

این فروشگاه دارای طیف گسترده ای از ژاکت های پف دار در چند سبک، رنگ و اندازه های متنوع می باشد که می توانید از بین آنها به دلخواه انتخاب کنید. به علاوه کاپشن های منحصر به فرد این فروشگاه، دارای قیمت های واقعاً مقرون به صرفه ای هستند.

این فروشگاه پوشاک زنانه گهگاهی کاپشن های خود را با تخفیف ارائه می دهد. به علاوه هر اندازه توان مالی شما پایین باشد، در صورت لزوم این فروشگاه قیمت خود را کاهش می دهد تا شما بتوانید ژاکت مورد علاقه خود را تهیه کنید.


فروشگاه آنلاین مد و لباس دُلیچی Dolichi

فروشگاه اینترنتی دُلیچی مفتخر است تجربه چند دهه تلاش خود در زمینه تولید، واردات و پخش پوشاک را هم اکنون بصورت دیجیتالی در سایت خود به خریداران عزیز ارائه می دهد. با کمک فعالان این صنعت توانسته اند تولیدات صنعتی و مدرن داخلی و خارجی را با استفاده از مواد اولیه مرغوب، به رفع نیاز های مشتریان خود به پردازند.

دلیچی همواره تلاش کرده است با ارائه قیمت های مناسب و عادلانه برای تمام اقشار مشتریان خود امکان خرید راحتی را فراهم کند. محصولات با کیفیت این فروشگاه طیف وسیعی از محصولات را شامل می شود که شما عزیزان می توانند از آنها بهرهمند شوند.

انواع لباس مردانه، شامل پیراهن، تیشرت، شلوار، ژاکت و پلیور، لباس زیر و لباس راحتی، کاپشن، سوئیشرت و هودی، کفش مجلسی، انواع کفش روزمره و کالج و کفش ورزشی و کتونی مردانه و … همچنین انواع لباس زنانه، شامل انواع بلوز، روسری، شومیز، بافت و پولیور، پالتو و کاپشن، مانتو، بوت و نیم بوت، تیشرت، شلوار، سوتین و لباس زیر، انواع کفش روزمره و کفش کتانی زنانه و … هستند.

البته…

انواع لباس و پوشاک متنوع کودک و نوزاد، بخشی از محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی لباس دلیچی می باشند. یکی از نکات مهم این فروشگاه این است که برای علاقه مندان و فعالان حوزه مد و فشن مجله اینترنتی دلیچی‌ مگ راه اندازی کرده اند.

دلیچی خود را متعهد می داند در راستای فرهنگسازی خرید اینترنتی به اصولی پایبند باشد که عبارتند از: ارسال سریع کالا، بازگشت بی قید و شرط کالا، تضمین قیمت گذاری عادلانه، تضمین اصالت کالای مشاهده شده در سایت و کالای ارسالی و… .

فروشگاه دلیچی تمام تلاش خود را خواهد کرد که تک تک خریداران سایت بتوانند تجربه خوشایند و متفاوتی از خرید اینترنتی پوشاک را داشته باشند.

فروشگاه اینترنتی لباس و اکسسوری سارابارا Sarabara

فروشگاه اینترنتی لباس سارابارا در اواخر سال ۱۳۹۶ با بکارگیری نزدیک به نیم قرن تجربه‌ی شرکت در زمینه تولید، پخش و خرده فروشی لباس مردانه و لباس زنانه تأسیس شده است.

در سارابارا سعی می کنند که تجربه شیرینی برای مشتریان در زمینه خرید اینترنتی لباس به ارمغان آورند. هدف سارابارا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی لباس تامین انواع پوشاک، کیف، کفش و اکسسوری مردانه و زنانه شیک، با کیفیت و متنوع به گونه‌‌ ای می‌ باشد که به نیازهای تمامی افراد در هر رده سنی و با هر سلیقه لباس در زمینه خرید آنلاین پوشاک پاسخ داده شود.

پوشاک مردانه و پوشاک زنانه در سارابارا شامل کاپشن، پالتو، بارانی، پانچو، رویه، مانتو، پلیور، بافت، کت، پیراهن، سویشرت، هودی، تیشرت، پولوشرت، شلوار، شلوارک، لباس راحتی، بلوز، شومیز، سارافون و سرهمی می باشد. کفش‌ های مردانه و زنانه شامل کفش اسپرت مردانه و کفش اسپرت زنانه می‌ باشد.

به دلیل تنوع لباس در سارابارا، مشتریان محترم می‌ توانند با توجه به سلیقه فشن و پوشاک خود انواع ست لباس روزمره و رسمی را با خرید اینترنتی لباس، کیف، کفش و اکسسوری مختلف با توجه به هر فصل و موقعیتی را تهیه کنند. 

کیف‌ های موجود در سارابارا شامل:

ساک ورزشی، کیف دستی، کیف دوشی، کیف کمری و کوله پشتی مردانه و زنانه است.

اکسسوری موجود در سارابارا شامل:

دستبند، کش موی سر، جوراب مردانه، جوراب زنانه، کراوات، پاپیون، شال گردن، روسری، شال، کلاه، دستکش و کمربند می‌ باشد.

همچنین…

در فروشگاه آنلاین لباس سارابارا محصول مورد نظرتان را جست و جو انتخاب و خرید کنید و در کمترین زمان ممکن به صورت کاملا رایگان برای خریدهای بالای صد و هشتاد هزار تومان سفارش خود را دریافت نمایید. شما می توانید با استفاده از مهلت سه روزه بازگشت کالا خرید خود را بررسی و در صورت عدم رضایت آن را بدون قید و شرط عودت نموده و هزینه پرداختی خود را به طور کامل دریافت نمایید.

ضمنا جهت سهولت در تجربه خریدتان پشتیبانی آنلاین تا ساعت شش عصر در روزهای اداری برای مشتریان عزیز وجود دارد. مشتریان عزیز می‌توانند علاوه بر خرید در فروشگاه اینترنتی لباس، با خواندن مقالات تخصصی در مجله مد و فشن سارابارا اطلاعات جامعی در مورد آخرین رویدادهای دنیای مد و لباس و ترندهای ایران و جهان آشنا شوند. برای تعقیب آخرین اخبار فروشگاه همچنین می‌توانید اینستاگرام سارابارا را دنبال کنید.

سارابارا تلاشی برای تقویت و حمایت از تولید ملی و ایجاد دسترسی آسان تر تمامی افراد به جدیدترین و بهترین تولیدات پوشاک می‌ باشد.

مهم ترین خصوصیات فروشگاه آنلاین لباس زنانه

مهم ترین خصوصیات  فروشگاه آنلاین لباس زنانه

با همه مواردی که در مطالب فوق به آنها اشاره شد حال می خواهیم در مورد وِیژگی هایی که سایت های آنلاین لباس زنانه باید از آن برخوردار باشند توضیحاتی ارائه دهیم.

عرضه تمام البسه بانوان

یک فروشگاه آنلاین لباس زنانه زمانی می تواند انتظار جذب مشتری و بالا بردن فروش محصولات خود را داشته باشد که تمام البسه مورد نیاز خانم ها را تأمین نماید. به نحوی که خانم ها با خرید لباس مورد نظر خود راغب شوند که در فروشگاه آنلاین سایر البسه خود را خریداری نمایند. مسلما این امر باعث می شود که در وقت مشتری صرفه جویی شده و وی تمام البسه خود را از یک فروشگاه آنلاین خریداری نمایند. تا اینکه ساعتها در اینترنت به دنبال فروشگاه های آنلاین باشد و در نهایت از چند فروشگاه خرید خود را انجام دهد.

راهنمای سایز البسه یا سایزبندی دقیق

هر فروشگاه آنلاین پوشاک باید یک سایزبندی دقیق از لباس های فروشگاه را در اختیار مشتری قرار دهد تا کاربر و خریدار بتواند سایز مناسب خود را انتخاب نماید.

ارائه تصاویر مناسب از البسه

در خریدهای اینترنتی انتخاب و خرید محصول و کالای مورد نظر تنها از طریق تصاویر صورت می گیرد لذا دست اندرکاران تولید محتوای فروشگاه آنلاین باید از تصاویر کاملا واضح و باکیفیت استفاده نمایند. طوری که خریدار با نگاه به تصاویر بتواند به یک سری از اطلاعات البسه مورد نظر برسد. این اطلاعات شامل جنس لباس، نوع پارچه، نحوه دوخت، مدل ، رنگ لباس و برند می باشد.

#لباس #لباس_زنانه #خرید #خرید_آنلاین #پوشاک #لباس_های_مجلسی #لباس_شیک #برند_های_زنانه #مارک_های_معتبر

آیا این پست برای شما مفید بود؟

امتیاز متوسط 0 / 5. تعداد: 0

اولین نفری باشید که رای میدهید.