اگر به برندهای ترکیه ای فعال در حوزه پوشاک علاقمند هستید با وبلاگ بازرگانی پوشاک اورجینال امی استوک همراه باشید، برند ال سی وایکیکی موضوعی است که در این مقاله پیرامون آن توضیحاتی ارائه می گردد.

LC WAIKIKI

این برند ترکیه ای در زمینه طراحی و تولید انواع اکسسوری، پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه فعالیت دارد. ال سی وایکیکی به عنوان یک برند ترکیه ای دارای اصالت فرانسوی است و به دلیل طراحی و تولید محصولات باکیفیت و خدمات قابل اعتماد بسیار محبوب و مشهور است.

برند لباس راحتی

یکی از بهترین مارک لباس راحتی ترک برند ELSE می باشد. این برند در سال 1988 توسط طراح فرانسوی جرجس امویال راه اندازی شد. وایکیکی نام یکی از جزایر زیبای هاوایی است و “LC” به معنی “دوستان” است. همچنین برند ال سی وایکیکی در سال 1997 به عنوان یک شرکت تجارت و خدمات ال سی وایکیکی فعالیت خود را از سر گرفت و در همین سال این برند به یک برند ترکیه ای تبدیل شد. برند ال سی وایکیکی در سال 2000 توانست به عنوان یک خرده فروشی خود را مطرح و اقدام به تاسیس فروشگاه های زنجیره ای نماید و به این صورت در جذب مشتری بسیار موفق بود.

سه خط طراحی و تولید

برند ال سی وایکیکی در سه لاین حرفه ‌ای طراحی و تولید، در زمینه پوشاک و اکسسوری زنانه، لباس و اکسسوری مردانه و پوشاک کودک و نوجوان فعالیت دارد. از جمله ویژگی های بارز محصولات این برند می توانیم به تنوع مدل ‌ها و سبک ‌های پوشاک و تولید انواع ست های فصلی، لباس های فرم و رسمی و لباس هایی با استایل خیابانی و کژوال اشاره نماییم.

پوشاک چیست؟
مطالعه بیشتر

افتتاح فروشگاه بین المللی

این برند در سال 2009 یک فروشگاه بین المللی را درکشور رومانی افتتاح نمود که به عنوان یکی از سه خرده فروشی لباس های اروپایی تا سال 2023 مطرح بود. این برند فروشگاه های خود را تا سال 2014 به 100 فروشگاه رساند. امروزه این برند به عنوان یکی از برندهای موفق لباس دارای 922 فروشگاه در 45 کشور جهان است. برند ال سی با این شعار که همه اقشار جامعه لایق پوشیدن بهترین پوشاک هستند، محصولات باکیفیت و متنوع را به بازارهای جهانی عرضه نموده است.

تحسین برانگیزترین کمپانی در زمینه پوشاک

در سال 2013 برند ال سی وایکیکی به عنوان تحسین برانگیزترین کمپانی در زمینه پوشاک معرفی گردید. این برند در کشورهای مختلف دارای وب سایت های فروشگاهی می باشد. وب سایت ها به زبان های مختلف همچون عربی، ترکی،آلمانی، روسی و انگلیسی در دسترس کاربران و مشتریان قرار دارند. برند ال سی در کشور ترکیه به طراحی و تولید انواع لباس راحتی مشغول است و جالب اینجاست که 90 درصد کارمندان کمپانی ال سی در ترکیه را زنان تشکیل می دهند.

بازرگانی پوشاک اورجینال امی استوک

بازرگانی پوشاک اورجینال امی استوک به عنوان تامین کننده انواع پوشاک خارجی دامنه متنوعی از پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه را به صورت کیلویی به مشتریان عرضه می کند. محصولات بازرگانی امی استوک از قیمت های فوق العاده مناسبی نسبت به محصولات مشابه موجود در بازار برخوردار هستند. کیفیت و مرغوبیت کالا و تنوع برندهای خارجی را با بازرگانی پوشاک اورجینال امی استوک تجربه نمایید.

How useful was this post?

ریلز اینستاگرام چیست؟
مطالعه بیشتر

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!