با وبلاگ بازرگانی پوشاک اورجینال امی استوک همراه باشید در ادامه پیرامون برند هوگو باس و تاریخچه آن و محصولات این برند توضیحاتی ارائه می گردد.

تاریخچه برند ورزشی hugo boss

این برند معروف آلمانی ۱۹۲۴ در متزینگن آلمان تاسیس شد و به نام خالق آن یعنی هوگو فردیناند باس نام گذاری شد. این فرد در متزینگن آلمان متولد شد و  و بعد از فوت وی نیز دفتر خانه مد هوگو باس همچنان در این شهر مستقر است. این برند فعالیت خود را با تولید لباس های عمومی آغاز نمود.  در جنگ جهانی دوم این برند طراحی و تولید لباس های فرم را بر عهده داشت و پس از جنگ نیز اقدام به طراحی و تولید کت و شلوار مردانه نمود. با گذشت زمان این شرکت فعالیت های خود را در زمینه تولید انواع لباس گسترش داد به طوری که امروزه مجموعه های متنوعی از لباس زنانه و کودکانه در محصولات این برند به چشم می خورد.

تولید انواع لباس زنانه و لباس کودکانه

این برند با تولید انواع لباس زنانه و کودکانه به یک برند مد معروف در جهان تبدیل شد البته این برند فعالیت های خود را در زمینه طراحی و تولید انواع عطر از سال ۱۹۸۵ آغاز نمود.

هوگو فردیناند باس کیست؟

هوگو فردیناند باس در سال ۱۸۸۵ متولد شد والدین او صاحب یک فروشگاه لباس زیر بودند که بعدها وی اداره آن را در سال ۱۹۰۸ برعهده گرفت. همین موضوع باعث شد که او از دوران کودکی در این حرفه تجربیات بسیاری کسب نماید به طوری که تجارت خانوادگی از وی یک کارآفرین موفق ساخت. هوگو فردیناند باس در سال ۱۹۲۳ کمپانی پوشاک خود را راه اندازی نمود.

اسکیت بورد بازهای مشهور دنیا
مطالعه بیشتر

با گذشت یک سال از تاسیس این کمپانی، فردیناند کارخانه خود را راه اندازی نمود. این کارخانه فعالیت خود را با طراحی و تولید لباس های ساده همچون پیراهن، کت بارانی، کت و لباس ورزشی آغاز نمود. اما بعد از مدتی این کمپانی با ورشکستگی روبرو شد ولی این ورشکستگی باعث نشد که هوگو باس دست از فعالیت بکشد به طوری که وی در سال ۱۹۳۱ فعالیت های تولید لباس را با داشتن شش ماشین خیاطی دوباره آغاز نمود. هوگو فردیناند باس در سال ۱۹۴۶ در گذشت و داماد وی اوگن کارهای او را به دست گرفت.

تولید لباس های فرم و کت و شلوار مردانه

تولید لباس های فرم و کت و شلوار مردانه
تولید لباس های فرم و کت و شلوار مردانه

این کمپانی پس از جنگ جهانی دوم تصمیم به ادامه تولید لباس فرم نمود و بعد از آن اولین سفارش های خود را برای طراحی و تولید کت و شلوار مردانه دریافت کرد همین موضوع باعث فروش بیشتر محصولات برند هوگو باس شد به طوری که کمپانی کارکنان خود را افزایش داد. طی ده سال این کمپانی بیشتر به طراحی و تولید لباس های مردانه معروف بود اما بعد از اینکه اوگن در سال ۱۹۶۹ بازنشسته شد دو پسرش کمپانی را به دست گرفتند. فرزندان اوگن با هدف های بلندپروازانه خود وارد این کمپانی شدند به طوری که هدف آنها فروش لباس هایشان در سطح بین المللی بود.

حمایت های مالی از ورزشکاران و هنرمندان

در اواخر دهه هفتاد کمپانی هوگو باس به یک مارک تجاری معروف تبدیل شده بود. مدیران کمپانی تصمیم گرفتند که با حمایت های مالی از چهره های معروف مسابقات رالی تبلیغات وسیعی را برای خود رقم بزنند. همچنین با گذشت زمان برند هوگو باس به حامیان ورزشکاران و تیم های مختلف تنیس، اتومبیلرانی، قایقرانی و گلف تبدیل شد. امروزه این برند نه تنها از ورزشکاران بلکه از هنرمندان نیز حمایت مالی می کند به‌طوریکه کمپانی هوگو باس در سال ۱۹۹۶ یک جایزه تعیین نمود که هر سال به یک نفر یا به گروهی از هنرمندان اعطا می شود.

تکنیک های طلایی برای تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل
مطالعه بیشتر

دو مارک اصلی

در حال حاضر برند لوکس هوگو باس جزو برترین شرکت های مد جهان محسوب می شود. این کمپانی با ۱۵ هزار کارمند در سراسر جهان دارای دو مارک اصلی است؛ هوگو و باس دومارک اصلی این برند محسوب می شوند. کمپانی هوگو باس امروزه فروشگاه های خود را در ۱۲۴ کشور جهان راه اندازی نموده است و همچنان در رویدادهای مهم مد و هنر فعالیت دارد.

ساخت عطر مردانه و زنانه

کمپانی هوگو باس اولین عطر خود را در سال ۱۹۸۵ به بازار عرضه نمود که شامل ادکلن مردانه Boss Number بود. بعد از این، کمپانی ادکلن های مردانه متنوعی را از بهترین عناصر تولید نمود سپس در سال ۱۹۹۷ عطر خانم ها را هم به بازار عرضه نمود. در حال حاضر این کمپانی حدود ۱۰۰ عطر مختلف را به بازار عرضه نموده است که هر کدام دارای سبک های متنوع و برای موقعیت و سلیقه های مختلف طراحی و تولید شده اند.

از جمله عطرهای معروف برند هوگو باس می توان به Boss Bottled و Boss orange و Boss The Scent و Hugo Element اشاره کرد. هوگو باس به عنوان یک برند معتبر و خاص به همان اندازه که کمپانی پوشاک است یک نماد فرهنگی هم محسوب می شود. در دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی کت و شلوارهای هوگو باس معیاری برای کیفیت و مد تلقی می شدند.

خط تولید کمپانی هوگو باس

این کمپانی دارای دو خط تولید عمده می باشد که خط تولید اولی مربوط به محصولات حوزه مد و دیگری محصولات مربوط به لوازم تزیینی را در بر می گیرد. برند ورزشی hugo boss خود به زیر مجموعه هایی تقسیم می شود به طور مثال “لباس بلک” که لباس های مدرن و کلاسیک را شامل می شود، “باس  ارنج” استایل های خاص و کولی‌وار را شامل می شود، “باس سلکشن” به پوشاک مردانه لوکس اختصاص دارد و “باس گرین” لباس های ورزشی را پوشش می دهد. در حال حاضر، محصولات کمپانی هوگو باس شامل انواع پوشاک، کفش، عطر و لوازم تزیینی می باشد که در ۱۰۳ کشور دنیا به فروش می رسند همچنین این کمپانی حدود ۵۰۰ هزار مغازه خرده فروشی دارد.

پاپوش زنانه
مطالعه بیشتر

بازرگانی پوشاک اورجینال امی استوک

در حال حاضر، بازرگانی امی استوک بخش خرده فروشی فروشگاه امی استوک را متوقف کرده است ولی به خاطر تشکر از همراهی دوستان در اینستاگرام خرده فروشی، در نظر دارد مجموعه آموزش های حرفه ای اینستاگرام، تلگرام و شبکه های اجتماعی را در پیج اینستاگرام خرده به ادرس  https://www.instagram.com/emi.stock2/ بصورت پست های روزانه و هفتگی درج نماید.

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!